Rezerwacja Online

Atrakcje dla dzieci

W naszym hotelu nie mam mowy o nudzie! Mamy atrakcje dla dzieci w każdym wieku, na maluchy czeka sala zabaw a w niej pluszaki, zabawkowy domek, kuchenką, koniki do bujania i wiele innych zabawek. Dla trochę starszych dzieci są piłkarzyki, tenis stołowy i pokój gier komputerowych. W Lobby barze jest specjalny regał z książkami dla dzieci i kolorowankami. Latem zachęcamy do korzystania z boiska do siatkówi oraz hustawek.

Kolorowa sala o pow. 30 m2, wypełniona zabawkami to chyba marzenie każdego dziecka. Na środku stoi duży domek Little Tices do którego można wejść, obok stoi zabawkowa kuchenka z garnkami.

W naszej sali zabaw rodzice mogą odpoczywać na kanapie, patrząc jak ich pociechy integrują się z innymi dziećmi, ale mogą też sami się z nimi bawić, układając wspólnie puzzle, lub budując z klocków.

Wyobraź sobie, mała ciemna sala z kosmiczną fototapetą, klimatyczna lampka, wygodna kanapa, konsola Xbox i Wy. A kiedy już się zmęczycie i wyjdziecie na świat, to wystarczy przejść 700 m, żeby znaleźć się na jednej z najpiękniejszy plaż w Polsce.

Piłkarzyki, futbol stołowy, piłka stołowa, trambambula oraz kicker - to wszystko nazwy gry, która znana jest blisko 150 lat. W grze może brać udział 2 lub 4 zawodników. Co ciekawe, gra nie wymaga szczególnych umiejętności, podobno technika to tylko 25% szans na wygraną.

Ping-pong dzięki Chińczykom jest najpopularniejszą grą na świecie, ale wymyślono ją w Anglii w XIX w. i początkowo była rozrywką dla zamożnych. Od 1988 jest dyscypliną olimpijską. Wymaga szybkości i niesamowitego refleksu.

Zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu. Oprócz huśtawek dla najmłodszych i tych trochę starszych, mamy również boisko do piłki siatkowej z którego mogą korzystać całe rodziny grając mecze Kowlaskich z Nowakami.